2
[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”الو سلام مشاور : 9099071892″ color=”blue” border_width=”3″][vc_custom_heading text=”دانشگاه علمی کاربردی” font_container=”tag:h1|font_size:50|text_align:center|color:%231927a8″ google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از مجموعه دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری است که در سال ۱۳۷۱برای بالابردن سطح مهارت برای دو گروه شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و همچنین فارغ‌التحصیلان مراکز آموزشی و فنی‌وحرفه‌ای تاسیس شد. این دانشگاه با استفاده از منابع مادی و نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی دوره‌های علمی کاربردی را در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می‌کند.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

دپارتمان علمی کاربردی الو سلام مشاور

کافیست از تلفن ثابت با شماره مشاوره تلفنی تماس بگیرید، ما در دپارتمان تخصصی علمی کاربردی “الو سلام مشاور” پاسخگوی تمامی سؤالات شما در مورد دانشگاه علمی کاربردی، شرایط ثبت‌نام  و مشاوره انتخاب رشته محل تحصیلی مناسب با شرایط شما هستیم.

 

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1474370824600{background-color: #dce0ed !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته علمی کاربردی” font_container=”tag:h2|font_size:34|text_align:center|color:%23840124″ google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][vc_column_text]

همواره تلاش داشته‌ایم تا برترین و با حوصله‌ترین مشاوران درسی و تحصیلی را به خدمت بگیریم. مشاوران ما در دپارتمان آزمون علمی کاربردی “الو سلام مشاور” بعد از سنجش کلیه شرایط شما سعی در ارائه بهترین انتخاب‌های ممکن برای انتخاب رشته شما در دانشگاه علمی کاربردی خواهند داشت.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][vc_btn title=”برای مشاوره با شماره 9099071892 تماس بگیرید.” style=”3d” color=”black” size=”lg” align=”center” css_animation=”left-to-right” button_block=”true”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”خدمات الو سلام مشاور در حوزه علمی کاربردی” font_container=”tag:h2|font_size:34|text_align:center|color:%238c0e2f” google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][vc_column_text]

مشاوره انتخاب رشته و معرفی رشته‌های علمی کاربردی، انتخاب رشته اینترنتی و ثبت‌نام علمی کاربردی،  انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی، معرفی واحدهای علمی کاربردی نزدیک به محل کار یا زندگی شما، معرفی واحدهای علمی کاربردی که رشته مد نظر شما را دارند، زمان ثبت‌نام و انتخاب رشته علمی کاربردی.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][vc_btn title=”با افتخار منتظر پاسخگویی به شما هستیم.” style=”3d” color=”black” size=”lg” align=”center” css_animation=”right-to-left” button_block=”true”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”کاردانی علمی کاربردی
” font_container=”tag:h3|font_size:35|text_align:center|color:%231825a0″ google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][vc_column_text]

دانشگاه علمی کاربردی همه ساله در دو نوبت مهر و بهمن در مقطع کاردانی علمی کاربردی دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان می‌توانند بدون توجه به اینکه چند سال از زمان دریافت دیپلم آنها گذشته است در زمان مقرر در مقطع کاردانی علمی کاربردی ثبت‌نام کرده و در رشته مورد علاقه‌شان ادامه تحصیل دهند.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][vc_btn title=”کاردانی علمی کاربردی” style=”3d” color=”mulled-wine” size=”lg” align=”center” css_animation=”left-to-right” link=”url:%23|||” button_block=”true”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”کارشناسی علمی کاربردی” font_container=”tag:h3|font_size:35|text_align:center|color:%231825a0″ google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][vc_column_text]

دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته هر ساله در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه داوطلبان را ثبت‌نام می‌کند. رشته‌های متنوع کارشناسی علمی کاربردی به افراد این امکان را می‌دهد در صورتیکه از رشته کاردانی خود ناراضی بوده‌اند در این مقطع تغییر رشته داده و در رشته دلخواه خود به ادامه تحصیل بپردازند.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][vc_btn title=”کارشناسی علمی کاربردی” style=”3d” color=”mulled-wine” size=”lg” align=”center” css_animation=”bottom-to-top” link=”url:%23|||” button_block=”true”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”سامانه سجاد” font_container=”tag:h3|font_size:35|text_align:center|color:%231825a0″ google_fonts=”font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][vc_column_text]

سامانه سجاد مخفف سامانه جامع آموزش دانشگاه علمی کاربردی به صورت هم زمان برای دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی و اساتید آن دانشگاه طراحی شده است. اساتید و دانشجویان علمی کاربردی می‌توانند با دریافت نام کاربری سامانه سجاد و رمز ورود به سامانه کارهای مختلف آموزشی خود را انجام دهند.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][vc_btn title=”سامانه سجــــــــــاد” style=”3d” color=”mulled-wine” size=”lg” align=”center” css_animation=”right-to-left” link=”url:%23|||” button_block=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_accordion active_tab=”false”][vc_accordion_tab title=”.”][vc_column_text]

خدماتی که سامانه‌ سجاد به دانشجویان علمی کاربردی می‌دهد:

دانشجویان کاردانی، کارشناسی و دکتری علمی کاردبردی می‌توانند با دریافت نام کاربری سامانه سجاد و رمز ورود به سامانه کارهای مختلف آموزشی خود شامل موارد زیر را انجام دهند:

• ثبت‌نام علمی کاربردی.
• انتخاب واحد علمی کاربردی.
• حذف و اضافه واحد در دانشگاه علمی کاربردی.
• اعتراض به نمرات.
• پیگیری نامه‌های اداری و آموزشی.
• دریافت اطلاعیه های آموزشی و ….

خدماتی که سامانه‌ سجاد به اساتید علمی کاربردی می‌دهد:

بسیاری در اطراف خود این سؤال را شنیده‌ایم که چطور می‌توان استاد دانشگاه علمی کاربردی شد؟
سامانه سجاد این امکان را برای اساتید فراهم می‌کند که با وارد شدن به این سامانه و وارد کردن اطلاعات خود فرم درخواست تدریس را به راحتی پر کرده و به صورت رسمی درخواست خود را ثبت کنند.

ورود به سامانه سجاد:

برای دسترسی به سایت سجاد یا ورود به سایت سجاد هم دانشجویان علمی کاربردی و هم اساتید متقاضی تدریس می‌توانند به آدرس https://edu.uast.ac.ir/ مراجعه کنند. در این سایت با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز عبوری که از دانشگاه علمی کاربردی دریافت کرده‌اند می‌توانند به همه خدماتی که سامانه سجاد به دانشجویان و اساتید علمی ارائه می‌دهد دسترسی پیدا کنند.

دانشگاه سجاد چیست؟

در واقع دانشگاهی به نام دانشگاه سجاد وجود ندارد و داوطلبان و دانشجویان به اشتباه سامانه سجاد علمی کاربردی را با توجه به اینکه درگاه تمام علمیات آموزشی دانشجویان می‌باشد را با دانشگاه سجاد اشتباه می‌گیرند.
سایت دانشگاه علمی کاربردی:
هر یک از واحدهای دانشگاه علمی کاربردی برای خود وب‌سایت جداگانه‌ای دارند اما اطلاعات عمومی و اخبار روز دانشگاه جامع علمی کاربردی در وب‌سایت http://www.uast.ac.ir/ در دسترس دانشجویان و اساتید می‌باشد.

1
دوره‌‌های بدون کنکور علمی کاربردی:

دانشگاه علمی کاربردی با هدف افزایش امکان تحصیل برای اقشار مختلف از سال 1371 دوره‌های بدون کنکور علمی کاربردی را در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می‌کند. با توجه به پیچیدگی‌هایی که قبول شدن در کنکور دارد و سختی مطالعه برای کنکور مخصوصا برای شاغلین دوره‌های بدون کنکور علمی کاربردی می‌تواند راه بسیار مناسبی برای تحصیل علاقه‌مندان باشد.

رشته‌‌های دانشگاه علمی کاربردی:

رشته‌های دانشگاه علمی کاربردی از تنوع بسیار زیادی برخوردار می‌باشند که خود این تنوع باعث می‌شود امکان تحصیل در دوره‌های کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای داوطلبان بسیار زیادی با شرایط متفاوت فراهم می‌کند. لیست کامل رشته‌های دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نوبت مهر و بهمن از طریق اطلاعیه‌ای در سایت سنجش اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند و در صورتیکه شرایط لازم را داشته باشند می‌توانند در رشته مورد نظر ثبت‌نام کرده و ادامه تحصیل دهند.

مشاوره ثبت‌‌نام علمی کاربردی:

ثبت‌نام علمی کاربردی در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در زمان‌های مختلف صورت می‌گیرد. ما در “الو سلام مشاور” آماده کمک به شما هستیم در راستای بهترین انتخاب رشته برای ادامه تحصیل شما.

کافیست از تلفن ثابت با این شماره و بدون کد مشاوره تلفنی تماس بگیرید، مشاوران ما در “الو سلام مشاور” پاسخگوی تمامی سؤالات شما در مورد دانشگاه علمی کاربردی هستند. 

ثبت‌‌نام کاردانی علمی کاربردی:

ثبت‌نام علمی کاربردی کاردانی در شهریور ماه و آذر ماه (برای برخی از رشته‌های کاردانی) از طریق سایت سنجش صورت می‌گیرد. دفترچه‌های ثبت‌نام کاردانی علمی کاربردی اصولا در نیمه اول شهریور ماه روی سایت سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان کاردانی علمی کاربردی می‌توانند از طریق سایت سنجش ثبت‌نام خود را انجام دهند.

ثبت‌‌نام کارشناسی علمی کاربردی:

همانند مقطع کاردانی ثبت‌نام کارشناسی علمی کاربردی هم در شهریور و آذر همه ساله از طریق وب‌سایت سازمان سنجش صورت می‌پذیرد. ثبت‌نام کارشناسی علمی کاربردی برای کاربرانی ممکن است که مدرک کاردانی را پیش‌تر دریافت کرده‌اند.

انتخاب رشته علمی کاربردی:

متقاضیان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع مختلف می‌توانند در دو دوره مهر و بهمن به انتخاب رشته بپردازند.

انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی:

برای انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی حتی بدون داشتن مدرک پیش‌دانشگاهی می‌توانید لیست رشته‌های مجاز را از سایت سنجش استخراج کرده و در رشته مورد علاقه‌تان ثبت‌نام نموده و ادامه تحصیل دهید.

انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی:

انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی برای داوطلبانی که مدرک کاردانی دارند ممکن می‌باشد. فرایند انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی نیز مانند دوره کاردانی بوده و نکته مهم این است که داوطلبان باید بداند از کدام مدرک کاردانی مجاز به ثبت‌نام در کدام رشته کارشناسی هستند.

خدمات “الو سلام مشاور” در حوزه علمی کاربردی

  1. معرفی رشته‌های علمی کاربردی.

  2. مشاوره انتخاب رشته علمی کاربردی.

  3. انتخاب رشته اینترنتی و ثبت‌نام علمی کاربردی .

  4. انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی.

  5. معرفی واحدهای علمی کاربردی نزدیک شما.

  6. معرفی واحدهای علمی کاربردی که رشته مد نظر شما را دارند.

  7. زمان ثبت‌نام علمی کاربردی.

  8. زمان انتخاب رشته علمی کاربردی.

پاسخگویی به سئوالات علمی کاربردی

کافیست از تلفن ثابت با این شماره و بدون کد مشاوره تلفنی تماس بگیرید، مشاوران ما در “الو سلام مشاور” پاسخگوی تمامی سؤالات شما در مورد دانشگاه علمی کاربردی هستند. 

مشاوره درسی

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][/vc_column][/vc_row]