آغاز زمان ثبت‌نام نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی!!!

زمان

زمان ثبت درخواست نقل و انتقال جهت نیمسال اول سال تحصیلی 96-95، از مورخ 1395/04/15 لغایت 1395/05/15 می‌باشد و زمان مذکور قابل تمدید نخواهد بود.

ثبت درخواست انتقال یا میهمانی کلیه دانشجویان متقاضی فقط از طريق سامانه نقل و انتقالات دانشجويی امكان‌پذير است. نقل و انتقال و مهمانی برای دانشجویان دانشگاه آزاد دارای چارچوب و آیین‌نامه مشخصی است و درخواست‌های دانشجویان براساس آیین‌نامه موجود بررسی خواهد شد.

ثبت درخواست در هر ترم فقط يك‌بار امكان‌پذیر می‌باشد.

ثبت درخواست میهمانی_انتقال دارای هزینه بررسی مدارک می‌باشد. پس از ثبت درخواست و یا مخالفت با درخواست ، هزينه بررسی مسترد نخواهد شد.

در صورت تأييد نهايی امكان ويرايش درخواست (تغییر ماده) وجود نخواهد داشت.

ثبت درخواست در سامانه به منزله موافقت با انتقال يا ميهمانی نمی‌باشد.

در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی متقاضی در هر مرحله از تحصیل، درخواست وی لغو و مطابق با آیین‌نامه انضباطی دانشجویی در این خصوص صدور رأی خواهد شد.

انتقال يا ميهماني دانشجويان در صورت نداشتن منع آموزشي و تأييد صحت مدارك و مستندات ارسالی دانشجو توسط واحد دانشگاهی امكان‌پذير است.

با توجه به محدودیت ظرفیت میهمانی و انتقال و در الویت قرار گرفتن متقاضیانی که در روزهای ابتدایی ثبت‌نام نموده‌اند، حتي‌الامكان از به تعويق انداختن ثبت درخواست خود به روزهای پايانی خودداری نماييد. بدیهی است پس از اتمام زمان ثبت‌نام، امکان رفع نقص و مغایرت وجود ندارد.

تاریج نهایی تقاضاهای دانشجویان این دانشگاه برای نقل و انتقال و مهمانی قبل از شروع ترم جدید اعلام خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *