مهلت انتخاب رشته تمدید نمی‌شود!!!

مهلت انتخاب رشته

توصیه‌های توکلی به داوطلبان کنکور 95 / مهلت انتخاب رشته تمدید نمی‌شود.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان این‌که یکشنبه ۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت انتخاب رشته افراد مجاز کنکور سراسری است، گفت: مهلت انتخاب رشته دیگر قابل تمدید نیست.
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 1395 منتشر شد و مهلت انتخاب رشته نیز تا پایان روز یکشنبه 31 مرداد ماه است.
وی با بیان این‌که مهلت انتخاب رشته به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، اظهار داشت: به تقاضاهایی که به هر طریق دیگر و بعد از مهلت تعیین شده واصل شود ترتیب اثر داده نمی‌شود.
به گفته توکلی، متقاضیان لازم است براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوط و هم‌چنین توضیحات مربوط به اصلاحات و کد رشته محل‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه، نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود حداکثر تا پایان روز یکشنبه 31 مرداد منحصرا از طریق سایت اینترنتی این سازمان اقدام کنند.
وی اضافه کرد: داوطلبانی که قبلا فرم انتخاب رشته خود را تکمیل و رسید انتخاب رشته 15 رقمی دریافت کرده‌اند نیز در صورت تمایل و با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا یکشنبه اقدام کنند.
توکلی ادامه داد: داوطلبان علاقه‌مند به رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران (دارای تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش) باید نسبت به پرداخت مبلغ 46 هزار ریال بابت اعلام علاقه‌مندی به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *