پذیرش دانش پژوه در مدرسه علوم انسانی اسلامی صدرا

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرنگار مهر، بسیج دانشجویی کشور در راستای پرورش نخبگان و متخصصان رشته‌های مختلف علوم انسانی اسلامی، در «مدرسه علوم انسانی اسلامی صدرا» دانش پژوه پذیرش می‌کند.

مدرسه علوم انسانی به مثابه یک دانشگاه موازی سعی در برطرف‌ سازی بخش مهمی از نقایص آموزش عالی کشور در رشته‌های علوم انسانی را دارد و دانش‌پژوهان در آن خلاهای آموزشی و پژوهشی خود را برطرف می‌کنند.

خروجی مدرسه صدرا، افرادی هستند که با جهت‌گیری صحیح و به صورت کارآمد وارد عرصه تحقیق، پژوهش و اندیشه‌ورزی علوم انسانی می‌شوند و بنابراین در آینده نزدیک، نخبگان علوم انسانی کشور و عامل مستقیم تولید ابعاد نرم‌افزاری تمدن اسلامی خواهند بود.

شرایط ثبت‌نام در مدرسه صدرا:

دوره‌ی مدرسه صدرا در کنار درس دانشگاهی یک دوره دو ساله بوده و دو شرط برای حضور در مدرسه صدرا وجود دارد که براساس آن‌ها اولا متقاضی باید دارای رزومه و سابقه علمی و تشکیلاتی مناسب باشد و ثانیا دغدغه و زمان کافی برای انجام تعهدات آموزشی، پژوهشی و تشکیلاتی مورد نظر را داشته باشد.

پذیرش مدرسه صدرا در سال ۱۳۹۵ (به عنوان نخستین سال)، صرفا در رشته‌های روانشناسی، علوم تربیتی و اقتصاد (برای برادران) و روانشناسی و علوم تربیتی (برای خواهران) صورت می‌پذیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *