کارهایی که افراد پر‌انرژی روزانه انجام می‌دهند.

انرژی

چه کسی هستید یا چه کاری انجام می‌دهید، فرقی نمی‌کند، اگر انرژی نداشته باشید زندگی خوبی هم نخواهید داشت. در ادامه این مقاله کارهایی که افراد پرانرژی برای افزایش بهره‌وری، تاثیرگذاری و موفقیتشان انجام می‌دهند را باهم می‌خوانیم.

آنها کارهای با معنی را انجام می‌دهند.

دلیل این‌که افراد پر انرژی کارهای با معنی انجام می‌دهند این است که آنها کاری را که برای کسب درآمد انجام می‌دهند دوست دارند و به همین دلیل انرژی کمتری نسبت به یه کارمند عادی برای انجام آن کار صرف می‌کنند. اگر کاری را که برای کسب درآمد انجام می‌دهید دوست داشته باشید، پر انرژی‌تر خواهید بود. پس اگر از شغلتان متنفر هستید، اکنون زمان خوبی برای تجدید نظر درمورد شغلتان است.

آنها به اندازه کافی می‌خوابند.

خواب تاثیر زیادی روی زندگی روزمره ما دارد و همه این را به خوبی می‌دانیم. افراد پر انرژی در تمام دنیا هر شب ۷ الی ۸ ساعت می‌خوابند. نه بعضی شب‌ها، و نه بیش‌تر شب‌ها بلکه تمام شب‌ها! عادت‌های خواب خود را اصلاح کنید و به یک آدم پرانرژی تبدیل شوید.

این افراد اوقات خاصی را برای استراحت و تجدید قوایشان در نظر می‌گیرند.

می‌دانید راز موفقیت ورزشکاران پر انرژی و موفق چیست؟ بله! آنها بین هر ست یا دور بازی‌هایشان وقت کوتاهی را استراحت می‌کنند. مثلا یک بازیکن تنیس بعد از هر ست به جای آن‌که بنشیند و با استرس به بقیه بازی فکر کند، با نخ‌های راکت تنیسش بازی می‌کند و فکرش را از استرس و نگرانی دور نگه می‌دارد.

آنها کارهایی که باعث می‌شوند همیشه سرحال باشند را انجام می‌دهند.

دکتر تام راس می‌گوید سه راه برای سرحال بودن در طول روز و سر کار وجود دارد:

اول : انرژی (غذای سالم خوردن، به اندازه کافی خوابیدن)

دوم : تعاملات اجتماعی (سعی کنید با افراد درست معاشرت کنید)

سوم : معنی (کارهای با معنی انجام دهید که باعث می‌شوند علاوه بر خودتان به دیگران هم منفعت برسانید)

این افراد تغذیه خوب و مناسبی دارند.

بیش‌تر مردم فکر می‌کنند که خوردن صبحانه مفصل یه عادت خوبی است. و ما با بیش‌تر مردم مخالفیم. تغذیه مناسب مساوی نیست با یه وعده غذایی بزرگ آن هم درست بعد از بیدار شدنتان از رختخواب. تغذیه خوب به این معنی است که مناسب با فعالیت روزانه‌تان اندازه وعده‌های غذایی خود را انتخاب کنید. یک جایگزین خوب برای صبحانه می‌تواند چیزی مثل یک نوشیدنی سبز، چند عدد تخم‌مرغ له شده و روغن نارگیل باشد. این مواد به مقدار کافی فیبر، پروتئین، و اسیدهای چرب مفید را به بدنتان می‌رسانند و باعث می‌شوند در طول روز تمرکز کافی داشته باشید.

آنها به طور مرتب ورزش می‌کنند.

یکی از دلایلی که باعث می‌شود ورزش کردن شما را پر انرژی کند این است که خون در تمام بدنتان بیش‌تر جریان داشته باشد و متابولیسم را در بدنتان افزایش می‌دهد. هم‌چنین ورزش کردن عملکرد اندام‌های بدن را هم بهتر می‌کند. ورزش کردن در صبح زود یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای پرانرژی شدن انجام دهید، هم‌چنین باعث ‌تقویت اراده شما نیز می‌شود.

آنها تمرکز حواس را تمرین می‌کنند.

دکتر الیشا گلد استین می‌گوید، راه‌هایی هستند که ما به آنها می‌گوییم STOP و این راه‌ها کمک می‌کنند که تمرکز حواس بیش‌تری داشته باشید:

  • توقف کنید(S)
  • نفس عمیق بکشید(T)
  • موقعیت را به طور دقیق زیر نظر بگیرید(O)
  • به راه درست ادامه دهید(P)

این کارها را تمرین کنید تا پر انرژی‌تر از همیشه باشید.

آنها به طور مداوم درحال یادگیری هستند.

بیش‌تر افراد پر انرژی تمایل زیادی به یادگیری دارند. آنها درباره موضوعاتی که دوست دارند مقاله‌های زیادی می‌خوانند و برای رشد فکریشان کتاب می‌خوانند،و سعی می‌کنند مهارت خواندن خود را تقویت کنند. در دوره‌های خاص شرکت می‌کنند. افراد پر انرژی افرادی کنجکاو هستند و همیشه به دنبال فرصتی برای یادگیری هستند، آنها هم‌چنین دارای تفکرات مثبت و فوق‌العاده‌ای هستند.

“الو سلام مشاور”ی‌ها به شما  می‌کنند تا همیشه توی زنگیتان آد‌م‌های پرانرژی‌تری باشید…
با یک تماس از تلفن ثابت با 12 طعم خوش رسیدن به پاسخ درست را با مشاوران ما تجربه کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *